KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15448012
nr 1544 8012
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"Maui mauis". Signerad. Sprayfärg / markers. Blandteknik, bildmått: 70x50 cm, yttermått inklusive ram: 74x54 cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:00:00
100 kr
150 kr
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson